У Полтаві водій перевищив норму алкоголю в 12 разів і став учасником ДТП

У Полтаві на вулиці Зіньківській патрульна поліція отримала повідомлення про ймовірне порушення правил дорожнього руху. Небайдужі громадяни поінформували правоохоронців, що водій автомобіля ВАЗ може перебувати за кермом у стані сп’яніння.

Про це повідомляє патрульна поліція.

Інспектори оперативно встановили місцезнаходження транспортного засобу та зупинили його відповідно до орієнтування. Під час спілкування з 51-річним водієм поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Чоловік пройшов огляд на місці зупинки за допомогою приладу Drager. Результат тесту становив 1,63 проміле, що значно перевищує допустиму норму.

Як повідомили в управлінні патрульної поліції області, на водія склали адміністративні матеріали за:

  • ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
  • ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів).

Автомобіль евакуйовано на спеціальний майданчик.

Читайте також: Поліція Полтавщини розкрила 77 злочинів і перевірила 506 осіб за добу

Головне

Дивитись усі