У Полтаві за минулий тиждень народилося 49 немовлят: дівчаток більше

Протягом першого тижня нового року в двох полтавських медичних закладах на світ з’явилося 49 новонароджених – 24 хлопчики і 25 дівчаток. Таким чином, дівчаток серед малюків трохи більше.

Про це повідомили на офіційних сторінках Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського та Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради у Facebook.

Зокрема, у Перинатальному центрі ІІ рівня комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народилися 28 немовлят – 17 хлопчиків та 11 дівчаток.

В обласному перинатальному центрі при лікарні імені М. В. Скліфосовського на світ з’явилося 21 немовля: 7 хлопчиків і 14 дівчаток.

«Вітаємо родини з поповненням! Нехай дітки ростуть здоровими, у мирі, любові та з щасливою долею!» — зазначають лікарі.

Читайте також: У березні в Україні проіндексували пенсії: деталі

Головне

Дивитись усі