Протягом першого тижня нового року в двох полтавських медичних закладах на світ з’явилося 61 дітей – 25 хлопчиків і 36 дівчаток.
Про це повідомили на офіційних сторінках Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського та Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради у Facebook.
Зокрема, у Перинатальному центрі ІІ рівня комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народились 41 немовля – 16 хлопчиків та 25 дівчаток.
В обласному перинатальному центрі при лікарні імені М. В. Скліфосовського на світ з’явилося 20 немовлят: 9 хлопчиків і 11 дівчаток.
«Вітаємо родини з поповненням! Нехай дітки ростуть здоровими, у мирі, любові та з щасливою долею!” — зазначають лікарі.
