Протягом першого тижня нового року в двох полтавських медичних закладах на світ з’явилося 61 дітей – 34 хлопчики і 27 дівчаток.
Про це повідомили на офіційних сторінках Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського та Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради у Facebook.
Зокрема, у Перинатальному центрі ІІ рівня комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народились 40 немовлят – 27 хлопчиків та 13 дівчаток.
В обласному перинатальному центрі при лікарні імені М. В. Скліфосовського на світ з’явилося 21 немовля: 7 хлопчиків і 14 дівчаток.
«Вітаємо родини з поповненням! Нехай дітки ростуть здоровими, у мирі, любові та з щасливою долею!” — зазначають лікарі.
Читайте також: На Полтавщині четверо дітей від ВІЛ-позитивних матерів народилися здоровими
