Протягом першого тижня нового року в двох полтавських медичних закладах на світ з’явилося 52 новонароджених – 27 хлопчиків і 25 дівчаток. Таким чином, хлопчиків серед малюків трохи більше.
Про це повідомили на офіційних сторінках Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради у Facebook.
Зокрема, у Перинатальному центрі ІІ рівня Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народилося 31 немовля – 16 хлопчиків та 15 дівчаток.
В обласному перинатальному центрі при лікарні імені М.В. Скліфосовського з’явилося на світ 21 немовля: 11 хлопчиків і 10 дівчаток.
«Новонародженим та батькам бажаємо всебічного здоров’я, миру та злагоди!“, — зазначають лікарі.
Читайте також: Друга в Україні: у Полтаві відкрили безкоштовну мікроклініку з протезування
