У Полтаві за тиждень народилося 54 немовляти

Протягом першого тижня нового року в двох полтавських медичних закладах на світ з’явилося 54 немовляти – 28 хлопчиків і 26 дівчаток.

Про це повідомили на офіційних сторінках Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського та Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради у Facebook.

Зокрема, у Перинатальному центрі ІІ рівня комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народилися 34 немовляти – 16 хлопчиків та 18 дівчаток.

В обласному перинатальному центрі при лікарні імені М. В. Скліфосовського на світ з’явилося 20 немовлят: 12 хлопчиків і 8 дівчаток.

«Вітаємо родини з поповненням! Нехай дітки ростуть здоровими, у мирі, любові та з щасливою долею!” — зазначають лікарі.

Читайте також: Юні футболісти СК «Полтава» вийшли на поле проти основного складу

Головне

Дивитись усі