У Полтавській області зменшується кількість хворих на гострі респіраторні інфекції. Протягом минулого тижня в області захворіли 8 023 людини — це на 9% менше, ніж тижнем раніше.
Про це повідомляє Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Рівень захворюваності знизився до передепідемічного.
При дослідженнях вірусологічної лабораторії ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» визначались збудники аденовірусу, COVID-19, грипу А не субтипованого.
Більше половини хворих — діти. За тиждень занедужали 4 414 дітей, що складає 55% від усіх випадків.
До лікарень госпіталізували 167 пацієнтів — це 2,1% від загальної кількості хворих. Водночас летальних випадків від ГРВІ за минулий тиждень не зареєстровано.
Читайте також: У Миргородському районі від грипу А помер чоловік
