У Полтавській області фіксують спад захворюваності на ГРВІ

У Полтавській області зменшується кількість хворих на гострі респіраторні інфекції. Протягом минулого тижня в області захворіли 8 023 людини — це на 9% менше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомляє Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Рівень захворюваності знизився до передепідемічного.

При дослідженнях вірусологічної лабораторії ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» визначались збудники аденовірусу, COVID-19, грипу А не субтипованого.

Більше половини хворих — діти. За тиждень занедужали 4 414 дітей, що складає 55% від усіх випадків.

До лікарень госпіталізували 167 пацієнтів — це 2,1% від загальної кількості хворих. Водночас летальних випадків від ГРВІ за минулий тиждень не зареєстровано.

Читайте також: У Миргородському районі від грипу А помер чоловік

Головне

Дивитись усі