У Полтавській області зростає захворюваність на ГРВІ

У Полтавській області зростає захворюваність на ГРВІ

У Полтавській області на минулому тижні зафіксовано сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Поширюються РС-вірус, COVID-19, грип А не субтипованого, грип А(Н3) .

За даними ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ», рівень захворюваності відповідає передепідемічному, тобто типовому для цього періоду.

За минулий тиждень на ГРВІ захворіли 7362 особи, що на 23% більше, ніж попереднього тижня.

Дітей захворіло 4181, що складає  56,8  % від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).

Госпіталізовано 239  хворих, що складає  3,3 % від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).

Летальних випадків від ГРВІ не зареєстровано.

Найвищі показники захворюваності в громадах: Великосорочинській, Карлівській, Миргородській, Нехворощанській, Новогалещинській, Мартинівській, Ланнівській.

За минулий тиждень по Полтавській області проведено 15  щеплень проти грипу, з них 12 осіб із групи епідемічного ризику. Всього з початку епідемічного сезону (з жовтня 2025 року)  у Полтавській області проведено всього 2932  щеплень, зокрема з групи ризику щеплено 1925 осіб. Щеплення проводились у 30 з 60 об’єднаних територіальних громад.

Читайте також: На Полтавщині запрацював перший мобільний аптечний пункт

Головне

Дивитись усі