У Полтавській області на минулому тижні зафіксовано сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Поширюються РС-вірус, COVID-19, грип А не субтипованого, грип А(Н3) .
За даними ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ», рівень захворюваності відповідає передепідемічному, тобто типовому для цього періоду.
За минулий тиждень на ГРВІ захворіли 7362 особи, що на 23% більше, ніж попереднього тижня.
Дітей захворіло 4181, що складає 56,8 % від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).
Госпіталізовано 239 хворих, що складає 3,3 % від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).
Летальних випадків від ГРВІ не зареєстровано.
Найвищі показники захворюваності в громадах: Великосорочинській, Карлівській, Миргородській, Нехворощанській, Новогалещинській, Мартинівській, Ланнівській.
За минулий тиждень по Полтавській області проведено 15 щеплень проти грипу, з них 12 осіб із групи епідемічного ризику. Всього з початку епідемічного сезону (з жовтня 2025 року) у Полтавській області проведено всього 2932 щеплень, зокрема з групи ризику щеплено 1925 осіб. Щеплення проводились у 30 з 60 об’єднаних територіальних громад.
Читайте також: На Полтавщині запрацював перший мобільний аптечний пункт
