В Оржиці п’яний водій намагався відкупитися від поліцейських

У селищі Оржиця Лубенського району поліцейські зупинили нетверезого водія, який під час оформлення адмінматеріалів запропонував правоохоронцям хабар. За фактом пропозиції неправомірної вигоди слідчі відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

Інцидент стався під час патрулювання території обслуговування. Працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль Daewoo Lanos за порушення Правил дорожнього руху. За кермом перебував 48-річний мешканець сусідньої області.

Під час спілкування правоохоронці виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння.

Щоб уникнути відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані, водій запропонував поліцейським неправомірну вигоду. На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт правопорушення.

Як повідомив начальник Лубенського районного відділу поліції Максим Романенко, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 ККУ. Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру.

Крім того, на водія склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування транспортним засобом без відповідних документів, а також за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: У Лубенському районі чоловіку повідомили про підозру за хабар та незаконне зберігання боєприпасів

Головне

Дивитись усі