Військовослужбовця з Полтавщини відзначили медаллю Міноборони «Воєнний хрест»

Командира взводу наземних роботизованих комплексів 91-го окремого протитанкового батальйону Тараса Деркача нагородили заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «Воєнний хрест».

Про це повідомили в Полтавському обласному ТЦК та СП.

Відзнаку військовослужбовець отримав з нагоди річниці створення взводу НРК. Підрозділ спеціалізується на застосуванні наземних роботизованих систем для логістичних і бойових завдань у зоні бойових дій.

За словами Тараса Деркача, за 10 місяців роботи підрозділ виконав 111 бойових місій, подолав понад 2500 кілометрів та доставив більш як 35 тонн вантажів у «сірій зоні».

«Для мене це відзнака всієї фронтової команди робокопів 91-го. За 10 місяців наші трудяги-роботи виконали 111 бойових місій, подолали понад 2500 кілометрів та перевезли в сірій зоні більше 35 тонн вантажів, рятуючи життя побратимів і виконуючи завдання там, де небезпечно. Гордий по-бойовому працювати в команді Комбата. Гордий своєю командою підрозділу наземних роботизованих комплексів, яка не зупиняється і не зупиниться на досягнутому. Служу Українському народові! Все буде Україна», — зазначив він.

У цивільному житті Тарас Деркач працював журналістом «Громадське-ТБ Кременчук».

Із початком російсько-української війни він висвітлював події на передовій, готував репортажі із зони бойових дій, звільнених територій та деокупованих населених пунктів.

У грудні 2023 року його нагородили орденом «За заслуги» III ступеня за внесок у розвиток української журналістики та висвітлення подій повномасштабної війни. Того ж року він мобілізувався до лав Збройних сил України.

Нині військовослужбовець із позивним «Сюжет» продовжує службу та командує взводом наземних роботизованих комплексів.

Читайте також: Контрактники матимуть гарантовану відстрочку: міністр оборони вперше назвав умови

Головне

Дивитись усі