ВККС пропонує відрядити восьмеро суддів зі Слов’янська до Полтави

Вища кваліфікаційна комісія суддів України ухвалила рішення про внесення подання до Вищої ради правосуддя щодо відрядження низки суддів до інших судів того самого рівня та спеціалізації.

Зокрема, восьмеро суддів Слов’янського міськрайонного суду Донецької області пропонується тимчасово перевести до Київського районного суду міста Полтави строком на один рік.

Відповідне рішення ухвалено у зв’язку зі зміною територіальної підсудності судових справ передає sud.ua.

До переліку суддів, яких пропонують відрядити до Полтави, увійшли: Аліна Гончарова, Денис Воронков, Наталія Дюмiна, Сергій Пронін, Ольга Соловйова, Інна Сидоренко, Іван Фалін та Тетяна Хаустова.

Рішення ВККС має рекомендаційний характер і потребує подальшого розгляду Вищою радою правосуддя.

Зазначимо, що саме Київський районний суд Полтави розглядає справу щодо колишньої очільниці Слов’янська Нелі Супрун (Штепи). У квітні полтавський суд оголосив її в розшук.

Нагадаємо, у лютому 2026 року Полтава та Слов’янськ домовилися про розширення співпраці.

У квітні в межах національної платформи “Пліч-о-пліч: згуртовані громади” Полтавська міська громада підписала меморандуми про співробітництво зі Слов’янською та Бахмутською міськими військовими адміністраціями. 

Крім того, зі Слов’янська до екопарку в селі Ковалівка евакуювали зоопарк.

Читайте також: Віслюки, поні й павичі: зі Слов’янська до екопарку в Ковалівці евакуювали вже 100 тварин

Головне

Дивитись усі