СК «Полтава» впевнено обіграв «Інгулець» у товариському матчі

6 лютого у Петровому відбувся товариський поєдинок між СК «Полтава» та представником Першої ліги — «Інгульцем». Полтавська команда продемонструвала результативну гру та здобула переконливу перемогу з рахунком 4:1.

Перший тайм товариського поєдинку минув у рівній боротьбі – команди діяли обережно й пішли на перерву за нульового рахунку. Після відпочинку Полтава зуміла краще реалізувати моменти та схилила шальки терезів на свій бік.

У складі СК «Полтава» відзначилися Дмитро Плахтир, Валерій Сад, який оформив дубль, та Богдан Кобзар.

Єдиний м’яч «Інгульця» забив Микита Дзень.

Нагадаємо, що вже 20 лютого полтавці відновлять сезон 2025/2026 офіційним гостьовим матчем проти рівненського «Вереса».

Читайте також: Колишній директор «Кременя» працюватиме в керівному складі «Ворскли»

Головне

Дивитись усі