Поліція Миргородщини розслідує два випадки шахрайства на майже 300 тисяч гривень

За минулу добу в Миргородському районі дві жінки стали жертвами шахраїв і втратили майже 300 тисяч гривень.

51-річна мешканка села Поділ отримала телефонний дзвінок від особи, що представилась працівником банку, яка запропонувала оформити кредит. Після цього з рахунків жінки зникли кошти.

76-річна жителька Миргорода стала жертвою телефонних шахраїв, які представилися працівниками правоохоронних органів. Зловмисники повідомили, що жінка нібито є фігуранткою кримінального провадження за державну зраду, та заволоділи її грошима.

За обома фактами поліція відкрила кримінальні провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Триває комплекс заходів щодо встановлення осіб, причетних до злочинів.

Щоб не стати жертвою обману, поліція рекомендує:

  • не переходити за сумнівними посиланнями;
  • не повідомляти стороннім смс-коди та банківські реквізити;
  • перевіряти інформацію лише на офіційних ресурсах;
  • купувати товари у перевірених продавців та за можливості мінімізувати передоплату.

Правоохоронці закликають бути уважними – кілька хвилин перевірки можуть зберегти ваші кошти.

Читайте також: У Полтаві водій перевищив норму алкоголю в 12 разів і став учасником ДТП

Головне

Дивитись усі