Полтавська громада розширює матеріальний резерв і вже цього тижня отримає мотопомпи, щоб самостійно ліквідовувати невеликі підтоплення. Про це повідомляє секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Це рішення ухвалили на виконкомі 26 лютого у зв’язку з великим навантаженням на підрозділи ДСНС.
Раніше аварійно-рятувальні загони ДСНС залучалися до ліквідації підтоплень у Полтаві за договором. Але зараз рятувальники виконують завдання по всій Україні та не завжди можуть оперативно допомагати у місті.
“Вдячні аварійно-рятувальним загонам ДСНС, які завжди приходять на допомогу та продовжать працювати на складних ділянках. Але воєнний стан диктує власні умови й сьогодні ми підставляємо плече нашим рятувальникам, адже власні мотопомпи у громаді дозволять розвантажити їх від ліквідації невеликих підтоплень”, – зазначила Ямщикова.
За її словами, завдяки новим мотопомпам міські служби зможуть самостійно ліквідовувати невеликі підтоплення, зокрема на проїжджих частинах і в житлових масивах.
Читайте також: Трагедія в Полтаві: жінка постане перед судом за смерть однорічного сина
