Кияни дотиснули «Полтаву» наприкінці матчу — 2:0

Полтава програла київському Динамо

Швидкий гол та гол наприкінці матчу забезпечили перемогу киянам.

У Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського сьогодні відбувся матч 29-го туру УПЛ між СК «Полтава» та «Динамо». Коли команда, яка опускається з елітного дивізіону, грає проти гранда, інтриги, як правило, не буває.

Однак у першому колі «Полтава» здобула сенсаційну перемогу, тому матч все ж мав свою цікавинку. Той поєдинок став дебютним для Ігоря Костюка, а для «Полтави» ймовірно був найкращим виступом у рамках УПЛ. Цього разу ситуація абсолютно змінилася.

Полтава — Динамо — 0:2

Полтава: Мінчев, Савенков, Місюра, Підлепич, Коцюмака (Бужин, 83), Даниленко (Марусич, 83), Дорошенко (Плахтир, 83), Галенков, Сад (П’ятов, 70), Одарюк, Сухоручко (Кобзар, 26).

Головний тренер: Павло Матвійченко.

Динамо: Суркіс, Коробов, Біловар, Тіаое, Дубінчак, Бражко (Михайленко, 46), Ярмоленко (Волошин, 60), Піхальонок (Буяльський, 60), Шапаренко (Яцик, 46), Шола, Лобко (Герреро, 79).

Головний тренер: Ігор Костюк.

Голи: Ярмоленко (3), Герреро (90+3).

Підсумок матчу відображає зміни у станах команд, де «Динамо» продемонструвало свою силу, а «Полтава» знову залишилася без очок.

Читайте також: «Ворскла» повертається на стадіон Бутовського: матч із «Металістом» відбудеться в Полтаві

Головне

Дивитись усі