Полтава програла київському Динамо
Швидкий гол та гол наприкінці матчу забезпечили перемогу киянам.
У Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського сьогодні відбувся матч 29-го туру УПЛ між СК «Полтава» та «Динамо». Коли команда, яка опускається з елітного дивізіону, грає проти гранда, інтриги, як правило, не буває.
Однак у першому колі «Полтава» здобула сенсаційну перемогу, тому матч все ж мав свою цікавинку. Той поєдинок став дебютним для Ігоря Костюка, а для «Полтави» ймовірно був найкращим виступом у рамках УПЛ. Цього разу ситуація абсолютно змінилася.
Полтава — Динамо — 0:2
Полтава: Мінчев, Савенков, Місюра, Підлепич, Коцюмака (Бужин, 83), Даниленко (Марусич, 83), Дорошенко (Плахтир, 83), Галенков, Сад (П’ятов, 70), Одарюк, Сухоручко (Кобзар, 26).
Головний тренер: Павло Матвійченко.
Динамо: Суркіс, Коробов, Біловар, Тіаое, Дубінчак, Бражко (Михайленко, 46), Ярмоленко (Волошин, 60), Піхальонок (Буяльський, 60), Шапаренко (Яцик, 46), Шола, Лобко (Герреро, 79).
Головний тренер: Ігор Костюк.
Голи: Ярмоленко (3), Герреро (90+3).
Підсумок матчу відображає зміни у станах команд, де «Динамо» продемонструвало свою силу, а «Полтава» знову залишилася без очок.
Читайте також: «Ворскла» повертається на стадіон Бутовського: матч із «Металістом» відбудеться в Полтаві
