Кременчуцька спортсменка виграла золото на етапі Кубка України з легкої атлетики

Кременчуцька спортсменка Марія Голівець здобула перемогу у штовханні ядра на III етапі Кубка України з легкої атлетики з метань.

Змагання відбулися 16 травня в Умані та зібрали близько 350 спортсменів із 18 областей України.

Голівець показала результат 14,80 м, що є її особистим рекордом.

Спортсменка виступала у складі команди Кременчуцької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Тренер — Андрій Голівець.

Читайте також: Полтавець Олександр Хижняк виграв «Belgrade Winner Tournament» у Сербії

Головне

Дивитись усі