Полтавські самбісти здобули три медалі на Кубку України в Києві

Спортсмени з Полтавської області здобули «золото», «срібло» та «бронзу» на Кубку України з бойового самбо серед дорослих у розділі «Про-фул», який відбувся в Києві. У загальному командному заліку збірна регіону посіла третє місце.

Про це повідомляє спортивний клуб “ONE TEAM”.

Переможцем змагань у ваговій категорії до 82 кг став полтавець Данило Сіроштан. У фіналі він переміг суперника з Києва за очками та здобув перше місце.

Срібну нагороду виборов Степан Гогоць (до 62 кг). У вирішальному поєдинку він поступився спортсмену з Волині.

Бронзову медаль здобув Олександр Михайлов (до 74 кг). Він провів три поєдинки, а в сутичці за третє місце переміг суперника задушливим прийомом.

Підготовку спортсменів забезпечували тренери Ігор Онопрієнко (клуб «One Team», Полтава) та Антон Степаненко (Лубни).

У загальнокомандному заліку збірна Полтавської області посіла третє місце.

Читайте також: Полтавець Олександр Хижняк виграв «Belgrade Winner Tournament» у Сербії

Головне

Дивитись усі