Спортсмени з Полтавської області здобули «золото», «срібло» та «бронзу» на Кубку України з бойового самбо серед дорослих у розділі «Про-фул», який відбувся в Києві. У загальному командному заліку збірна регіону посіла третє місце.
Про це повідомляє спортивний клуб “ONE TEAM”.
Переможцем змагань у ваговій категорії до 82 кг став полтавець Данило Сіроштан. У фіналі він переміг суперника з Києва за очками та здобув перше місце.
Срібну нагороду виборов Степан Гогоць (до 62 кг). У вирішальному поєдинку він поступився спортсмену з Волині.
Бронзову медаль здобув Олександр Михайлов (до 74 кг). Він провів три поєдинки, а в сутичці за третє місце переміг суперника задушливим прийомом.



Підготовку спортсменів забезпечували тренери Ігор Онопрієнко (клуб «One Team», Полтава) та Антон Степаненко (Лубни).
У загальнокомандному заліку збірна Полтавської області посіла третє місце.
Читайте також: Полтавець Олександр Хижняк виграв «Belgrade Winner Tournament» у Сербії
