Дзюдоїстка Поліна Тумко з Горішніх Плавнів здобула срібну медаль у ваговій категорії до 52 кг на всеукраїнському турнірі серед юніорів «Кубок Придніпров’я 2026», який відбувся у Кам’янському.
У фінальній сутичці спортсменка поступилася Єлизаветі Бакум із Запоріжжя. Бронзові нагороди вибороли Любов Ковальчук (Дніпро) та Анна Резніченко (Харків).
Змагання зібрали представників із різних регіонів України, зокрема Полтавщини.
Поліну Тумко до турніру готували тренери Олександр Федоренко та Василь Волошин.
Читайте також: Рятувальники Полтавщини здобули перше місце на обласному чемпіонаті з мініфутболу
