Через борги жіноча команда полтавської «Ворскли» пропустить сезон 2026/27

Жіноча команда полтавської «Ворскли» не виступить у сезоні 2026/27 Вищої ліги України та пропустить єврокубки після того, як клуб не пройшов атестацію через фінансові проблеми.

Про це клуб підтвердив у коментарі «Суспільне Спорт».

Причиною відмови в атестації стали фінансові критерії та наявність заборгованості перед колишніми футболістками. Через це команда не отримала дозвіл на участь у новому сезоні.

Таким чином, один із найтитулованіших клубів жіночого чемпіонату України, який раніше виграв шість титулів (у т.ч. як «Житлобуд-2»), пропустить змагання після того, як у сезоні 2025/26 посів третє місце та здобув путівку до кваліфікації Кубка Європи.

Тепер замість полтавського клубу у кваліфікації Кубка Європи стартуватиме ковалівський «Колос», який у минулому сезоні фінішував четвертим у Вищій лізі. Україна збереже три представники в жіночих єврокубках. У Лізі чемпіонів наступного сезону Україну представлятимуть «Металіст 1925» та «Сістерс».

Раніше 1 червня стало відомо, що чоловічу команду “Ворскли” не допустили до змагань ПФЛ Першої ліги сезону 2026/27 через неможливість підтвердити виконання фінансових вимог. У клубі зазначили, що причиною стали значні боргові зобов’язання, які накопичувалися з 2021 року.

Читайте також: Денис Ндукве залишає «Верес» і може принести «Ворсклі» трансферний дохід

Головне

Дивитись усі