У Полтаві триває ліквідація наслідків ворожого удару: залучено 129 працівників комунальних служб

У Полтаві продовжуються роботи з ліквідації наслідків ворожого удару, завданого 20 червня. До відновлювальних заходів залучено 129 працівників комунальних служб, профільних департаментів та гуманітарних організацій, а також спеціалізовану техніку.

Про це повідомляє управління ЖКГ Полтави.

Основні зусилля зосереджені на прибиранні завалів і будівельних відходів, допомозі мешканцям у тимчасовому закритті пошкоджених вікон, а також координації даних про руйнування та організації взаємодії між усіма залученими службами.

За даними міської влади, на місцях працюють комунальні підприємства, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Департамент соціального захисту населення, районна у місті рада та гуманітарні організації.

КАТП-1628 здійснює вивезення відходів руйнації та встановлює великогабаритні контейнери. Управління ЖКГ координує роботи та узагальнює інформацію щодо пошкоджень.

КП «ЖЕО №2» виконує ручне прибирання та допомагає мешканцям із закриттям пошкоджених вікон. КП «Декоративні культури» також долучене до надання такої допомоги.

Роботи з ліквідації наслідків тривають і триватимуть до повного відновлення територій.

Читайте також: росія вдарила по Полтаві двома «Іскандерами»: двоє загиблих, 14 поранених

Головне

Дивитись усі