Після удару рф по Полтаві в лікарнях перебувають семеро поранених, серед них — діти

У міських лікарнях Полтави станом на ранок перебувають 7 поранених внаслідок російського ракетного удару, який стався ввечері 20 червня. Серед них — п’ятеро дітей.

Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані та перебувають під постійним наглядом медиків. Ще двоє неповнолітніх пацієнтів лікуються у травматологічному відділенні, їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.

Також у лікарнях перебувають двоє дорослих постраждалих. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості.

Ще 8 постраждалих проходять амбулаторне лікування.

Удар по Полтаві російські війська завдали ввечері 20 червня, застосувавши дві балістичні ракети типу «Іскандер-М».

Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна людина померла в лікарні.

Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави. Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки. За попередньою інформацією, вибухова хвиля пошкодила щонайменше 15 приватних і багатоквартирних будинків.

Читайте також: У Полтаві від поранень після ракетного удару помер військовий, який перебував у відпустці

Головне

Дивитись усі