Боксери з Полтавщини здобули чотири медалі на всеукраїнському турнірі «Гарт нації». У доробку спортсменів — одна золота та три срібні нагороди.
Про це повідомив тренер Станіслав Гребінник.
Переможцем змагань у ваговій категорії до 63 кг став Тимофій Іщенко, який виборов для команди Полтавської області «золото».
Срібні нагороди турніру здобули:
- Микита Максименко — у ваговій категорії до 37 кг;
- Ілля Верещака — у ваговій категорії до 48 кг;
- Данііл Біленко — у ваговій категорії до 90 кг.
Всеукраїнський турнір «Гарт нації» проходив в Одесі. Змагання об’єднали понад 200 спортсменів різних вікових категорій із семи областей України – Одеської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької, Рівненської, Полтавської та Вінницької.
Читайте також: Юний боксер з Полтавщини — серед призерів міжнародного турніру Dracula Open
