Боксери з Полтавщини вибороли чотири медалі на турнірі в Одесі

Боксери з Полтавщини здобули чотири медалі на всеукраїнському турнірі «Гарт нації». У доробку спортсменів — одна золота та три срібні нагороди.

Про це повідомив тренер Станіслав Гребінник.

Переможцем змагань у ваговій категорії до 63 кг став Тимофій Іщенко, який виборов для команди Полтавської області «золото».

Срібні нагороди турніру здобули:

  • Микита Максименко — у ваговій категорії до 37 кг;
  • Ілля Верещака — у ваговій категорії до 48 кг;
  • Данііл Біленко — у ваговій категорії до 90 кг.

Всеукраїнський турнір «Гарт нації» проходив в Одесі. Змагання об’єднали понад 200 спортсменів різних вікових категорій із семи областей України – Одеської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької, Рівненської, Полтавської та Вінницької.

Читайте також: Юний боксер з Полтавщини — серед призерів міжнародного турніру Dracula Open

Головне

Дивитись усі