Футбольний клуб «Ворскла» продовжить орендувати стадіон імені Олексія Бутовського у Полтави та утримувати арену власним коштом, незважаючи на те, що команда не братиме участі в офіційних матчах у найближчий рік.
Про це повідомив генеральний директор клубу Максим Гарус, передає “Суспільне Полтава“.
За його словами, клуб має намір і надалі управляти стадіоном, який перебуває у комунальній власності Полтавської громади. Водночас для покращення фінансового стану арени «Ворскла» планує передавати стадіон в оренду спортивному клубу «Полтава».
Наразі відповідні угоди ще не підписані, однак переговори тривають. Власник СК «Полтава» Сергій Іващенко вже допомагає з утриманням інфраструктури стадіону. Зокрема, за словами Гаруса, він долучився до закупівлі матеріалів для догляду за газоном та сертифікації освітлення арени, необхідної для отримання дозволів на проведення матчів.
Читайте також: СК «Полтава» планує грати на стадіоні ім. Бутовського незалежно від долі «Ворскли»
Щомісячна орендна плата за стадіон становить 60 тисяч гривень. При цьому клуб має заборгованість перед міським бюджетом, яку керівництво планує погасити. Витрати на утримання арени, включно з оплатою комунальних послуг, сягають близько 10 тисяч доларів на місяць.
Фінансові труднощі клубу пов’язані із загальною кризою навколо ФК «Ворскла». Через трансферні обмеження клуб не може реєструвати нових гравців, а відсутність атестату не дозволяє команді брати участь в офіційних змаганнях у сезоні 2026/27.
За словами Максима Гаруса, загальна заборгованість клубу перед футболістами, кредиторами та комунальними підприємствами становить близько 3,5 мільйона доларів. Основною проблемою залишається відсутність стабільного фінансування.
Читайте також: Судовий спір між «Ворсклою» та ексменеджером: позов на 573 тис. грн залишили без руху
