Суд у Полтаві призначив максимальний адміністративний штраф матері 8-річного хлопчика, який фігурував у відео з жорстоким поводженням із домашньою кішкою.
Жінку визнано винною у невиконанні обов’язків щодо виховання дитини (ч. 1 ст. 184 КУпАП). Розмір стягнення становить 1700 гривень, також вона має сплатити судовий збір.
Як повідомила речниця поліції Полтавщини Поліна Ларіна, протокол на матір було складено через те, що дитина не досягла віку адміністративної відповідальності. Матеріали справи розглянув суд, який і ухвалив рішення про штраф.
Інцидент стався у березні, коли в соціальних мережах поширили відео, на якому 8-річний житель Полтави знущається з домашньої кішки.
Після інциденту матір добровільно передала тварину волонтерам. За даними ветеринарів, кішка не зазнала загрозливих для життя ушкоджень.
Як повідомлялося раніше, кішку на ім’я Ася вже прилаштували в нову родину. Тварина перебуває з новими власниками та, за їхніми словами, «живе своє найкраще життя». Також у родині провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.
Читайте також: У Полтаві зростає кількість ветеранських бізнесів: на конкурс подали 22 проєкти
