Спортсмен із Полтави Микита Кузьменко став срібним призером Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 17 років, який відбувся у болгарському Самокові. Він посів друге місце у ваговій категорії до 60 кг.
Про це повідомила Асоціація спортивної боротьби України.
На шляху до фіналу полтавець успішно провів три поєдинки. У стартовій сутичці Кузьменко переміг представника Словаччини Івана Якшика, у чвертьфіналі здолав грузина Давіта Дзевашвілі, а у півфіналі виявився сильнішим за поляка Вітольда Павліка.
У вирішальному поєдинку за золоту медаль Микита Кузьменко зустрівся з представником росії Сергієм Кармряном, однак поступився та завершив турнір зі срібною нагородою.
Нагадаємо, раніше спортсменка з Полтавщини Олена Колубай стала чемпіонкою Європи серед дівчат.
Читайте також: Людмила Лузан виграла «золото» на ІІ етапі Кубка світу з веслування в Бранденбурзі
