Голова Національної поліції України Іван Вигівський під час робочої поїздки на Полтавщину відвідав поранених поліцейських, які проходять лікування та реабілітацію у відомчому шпиталі. Також він ознайомився з роботою медичного закладу та його потребами.
У шпиталі перебувають бійці стрілецького батальйону поліції Полтавщини, Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», підрозділу «Корпус оперативно-раптової дії» та Управління поліції охорони. Усі вони отримали поранення під час виконання бойових завдань на Донецькому напрямку.

Під час зустрічі за зразкове виконання службових обов’язків, особисту мужність і самовіддані дії Іван Вигівський вручив бійцям відзнаки «Знак Пошани», а одному з правоохоронців – погони капітана поліції.
Серед нагороджених – Максим Камуз, який зазнав тяжкого поранення у січні цього року на Донеччині. Після поранення поліцейський втратив кінцівку, переніс кілька складних операцій та наразі проходить тривалий етап відновлення.

«Дякую кожному за службу, за витримку і за те, що навіть у найскладніших обставинах залишаєтеся в строю. Ви потрібні системі, потрібні державі, і ми будемо підтримувати вас на всіх етапах відновлення», – зазначив Іван Вигівський.


Також очільник Нацполіції ознайомився з роботою відомчого шпиталю, його матеріально-технічним забезпеченням та актуальними потребами закладу. Окрему увагу приділили питанням подальшого розвитку реабілітаційного напрямку та створенню належних умов для відновлення поранених правоохоронців.
Іван Вигівський подякував медичному персоналу за професійну роботу, щоденну підтримку та турботу про поліцейських, які проходять лікування після поранень.
