Негода залишила кілька громад Полтавщини без електрики

Через негоду кілька громад Полтавщини частково залишилися без світла

Внаслідок погіршення погодних умов сталося аварійне відключення електрики у Шишацькій, Глобинській, Миргородській та Кобеляцькій територіальних громадах.

За даними виконувача обов’язків начальника Полтавської обласної військової адміністрації, без електропостачання залишилися 179 юридичних та 1543 побутових споживачі.

Аварійні бригади АТ «Полтаваобленерго» вже активно працюють над відновленням електропостачання для мешканців цих громад.

Ситуація залишається під контролем, і зусилля фахівців спрямовані на якомога швидше усунення наслідків несприятливих погодних умов. Сподіваємося, що електропостачання буде відновлено в найкоротші терміни.

Читайте також: У Полтаві оголосили негоду, КАТП-1628 працюватиме в посиленому режимі

Головне

Дивитись усі