Незаконний вилов риби на понад 200 тисяч гривень викрили на Полтавщині

Біля селища Градизьк на Кременчуцькому водосховищі правоохоронці виявили чоловіка, який незаконно ловив рибу під час нерестової заборони.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Порушника помітили під час нічного патрулювання поліцейські офіцери громади разом із працівниками Полтавського рибоохоронного патруля. Чоловік ловив рибу чотирма лісковими сітками загальною довжиною близько 260 метрів.

За попередніми підрахунками, збитки державі перевищують 200 тисяч гривень. Сітки вилучили та направили на знищення, а рибу передали в дохід держави.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України — незаконний рибний промисел, що завдав істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф, пробаційний нагляд або обмеження волі до трьох років. Наразі триває досудове розслідування.

Головне

Дивитись усі