Після атаки рф на Полтаву в реанімації залишаються двоє дітей

У міських лікарнях Полтави продовжують лікування семеро постраждалих внаслідок російського ракетного удару по місту 20 червня. Серед них — п’ятеро дітей та двоє дорослих.

Як повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, протягом останньої доби одну дитину перевели з реанімаційного відділення до хірургічного для подальшого лікування.

Наразі у реанімації залишаються двоє дітей. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Пацієнти перебувають під постійним наглядом лікарів та отримують необхідну медичну допомогу.

Ще двоє дітей проходять лікування у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.

У стаціонарах міських лікарень також перебувають двоє дорослих постраждалих. За оцінкою медиків, їхній стан залишається середньої тяжкості.

За інформацією міської влади, медичні заклади забезпечені всім необхідним для лікування та відновлення пацієнтів.

Нагадаємо, удар по Полтаві російські війська завдали ввечері 20 червня, застосувавши дві балістичні ракети типу «Іскандер-М».

Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна людина померла в лікарні.

Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави. Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки.

За попередньою інформацією, у житлових будинках та квартирах зафіксовано пошкодження 139 звичайних та 71 пластикового вікна, 104 балконних блоків, 8 лоджій, 20 вхідних та 12 міжкімнатних дверей, 11 стель, 10 стін та 4 покрівель. Окрім цього, у господарських будівлях пошкоджено 25 вікон, 4 покрівлі, 4 дверей, 2 стіни та 1 стелю.

Звернення від мешканців продовжують надходити, проте заяв на відселення наразі не зафіксовано.

Читайте також: У Полтаві від поранень після ракетного удару помер військовий, який перебував у відпустці

Головне

Дивитись усі