У міських лікарнях Полтави станом на ранок перебувають 7 поранених внаслідок російського ракетного удару, який стався ввечері 20 червня. Серед них — п’ятеро дітей.
Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані та перебувають під постійним наглядом медиків. Ще двоє неповнолітніх пацієнтів лікуються у травматологічному відділенні, їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.
Також у лікарнях перебувають двоє дорослих постраждалих. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості.
Ще 8 постраждалих проходять амбулаторне лікування.
Удар по Полтаві російські війська завдали ввечері 20 червня, застосувавши дві балістичні ракети типу «Іскандер-М».
Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна людина померла в лікарні.
Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави. Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки. За попередньою інформацією, вибухова хвиля пошкодила щонайменше 15 приватних і багатоквартирних будинків.
Читайте також: У Полтаві від поранень після ракетного удару помер військовий, який перебував у відпустці
