Полтавщина отримає понад 256 млн грн на шкільне харчування та модернізацію харчоблоків

Для Полтавської області передбачено 171,1 млн грн державної субвенції на організацію гарячого харчування учнів 1–4 класів у 2026 році та ще 85,8 млн грн — на модернізацію шкільних харчоблоків.

Фінансування є частиною реалізації реформи шкільного харчування, яка передбачає забезпечення гарячими обідами всіх учнів 1–11 класів із 1 вересня по всій Україні.

Відповідні питання обговорили під час робочої наради під головуванням Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко за участю заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити, урядовців та очільників обласних військових адміністрацій, повідомив начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

Зазначається, що окрему увагу під час наради приділили забезпеченню стійкості регіонів в умовах воєнного стану. Йшлося про захист критичної інфраструктури, підготовку до осінньо-зимового періоду, енергетичну безпеку, соціальну сферу, медицину, освіту, ветеранську політику та підтримку Сил безпеки й оборони.

Для Полтавщини серед пріоритетів також визначено стабільну роботу критичної інфраструктури, розвиток розподіленої генерації, підготовку громад до проходження зими та забезпечення безперервності базових послуг для населення.

Читайте також: У Полтаві оновлять харчоблок ліцею №17: 70% фінансування — держсубвенція

Головне

Дивитись усі