Полтавські ліцеїсти перемогли на обласному етапі «Пліч-о-пліч» з волейболу

Команда дівчат Ліцею №14 «Здоров’я» з Полтави здобула перемогу на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів 5–9 класів. Саме вони представлятимуть Полтавську область на всеукраїнському етапі турніру.

Змагання відбулися 13 травня. Участь у них взяли шкільні команди з різних громад області.

Серед дівочих команд перше місце виборов Ліцей №14 «Здоров’я». У категорії серед хлопців команда Ліцею №38 імені Івана Павловського посіла друге місце.

У міській раді нагадали, що полтавські школярі також раніше стали переможцями обласного етапу «Пліч-о-пліч» із черліденгу та баскетболу серед учнів 5–9 і 9–11 класів.

Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується для популяризації спорту та розвитку шкільного спортивного руху в Україні.

Головне

Дивитись усі