19–20 лютого у Львівській області відбулися змагання з гірськолижного спорту в дисципліні паралельний слалом-гігант. Полтавські спортсмени показали високі результати, виборовши сім нагород на етапах Кубка України та всеукраїнських змаганнях серед юнаків і дівчат.
Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.
На І етапі розіграшу Кубка України з гірськолижного спорту Дар’я Вахненко посіла друге місце, а Макар Черкаський здобув бронзову медаль.
У межах І етапу всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат Лука Нечитайло виборов золоту медаль, підтвердивши високий рівень підготовки полтавської школи гірськолижного спорту.
На ІІ етапі Кубка України Дар’я Вахненко повторно завоювала срібло, а Макар Черкаський знову піднявся на третю сходинку п’єдесталу.
На ІІ етапі всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат Лука Нечитайло здобув ще одну золоту нагороду, а Михайло Нальотов посів третє місце.


Загалом полтавські гірськолижники вибороли сім медалей, продемонструвавши стабільні результати та конкурентоспроможність на національному рівні.
Читайте також: Полтавський боксер Хижняк проведе перший професійний бій у Києві
