Спортсменка з Полтавської області Софія Михайлюк виборола золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів 2005 року народження та молодших. Змагання проходили з 1 по 8 червня у Вінниці.
Про це відомо з сайту Федерації стрільби України.
Михайлюк стала чемпіонкою у вправі МГ-9 (юніорки) — стрільба з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів, 60 пострілів лежачи. Тренер спортсменки — Альона Федорова.
За підсумками загальнокомандного заліку серед областей Полтавська область посіла 8 місце.
Читайте також: Представниці Полтавщини вибороли три срібні медалі на Чемпіонаті Європи з панкратіону
