У Кременчуці на пішохідному переході авто збило жінку: її госпіталізували

Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 травня близько 9:30 на перехресті вулиць Троїцької та Перемоги.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

За попередньою інформацією, автомобіль Volkswagen Golf під керуванням водійки 1995 року народження здійснив наїзд на жінку 1960 року народження, яка перетинала проїзну частину пішохідним переходом.

Унаслідок ДТП пішохідка отримала тілесні ушкодження. Її доставили до медичного закладу для надання необхідної допомоги та встановлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень. Причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються.

Читайте також: Дві футболістки «Ворскли» потрапили до заявки збірної України WU-16 на турнір у Чорногорії

Головне

Дивитись усі