У Полтавській громаді триває ліквідація наслідків атаки ворожих БпЛА. За результатами подворового обходу пошкоджено 26 приватних житлових будинків і господарчих споруд, один будинок через значні руйнування визнано непридатним для проживання.
Оновлену інформацію повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Попередньо зафіксовано пошкодження 96 вікон, 15 покрівель, 10 стель, 9 вхідних і 7 міжкімнатних дверей, 8 стін та підлог, а також двох огорож. У господарчих будівлях пошкоджено ще 29 вікон, 10 дверей, 5 покрівель, 3 стелі та 3 стіни.
На місці працює штаб цивільного захисту. До ліквідації наслідків залучено 48 працівників міських служб та 6 одиниць техніки.

Фахівці КП «Декоративні культури» та КП «ЖЕО №2» допомагають мешканцям закривати вибиті вікна — наразі закрито 21 вікно. КАТП-1628 очищує територію від будівельного сміття: вже вивезено 21 м³ залишків конструкцій.
Департамент соціального захисту населення та Київська районна рада проводять фіксацію збитків і консультують постраждалих щодо отримання матеріальної допомоги. Координацію роботи служб забезпечують управління ЖКГ та пепартамент цивільного захисту.

До допомоги мешканцям долучилися гуманітарні організації. Товариство Червоного Хреста України та гуманітарна місія «Проліска» надають матеріали для швидкого ремонту, зокрема плівку та OSB-листи. Благодійний фонд «Право на захист» забезпечує юридичні консультації для оформлення допомоги.
Ліквідація наслідків атаки триває. Мешканців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.
Читайте також: У Полтаві відкрили безкоштовний набір на навчання водіїв тролейбусів
