Запорізький «Металург» здобув перемогу над полтавською «Ворсклою»

Запорізький «Металург» здобув перемогу над полтавською «Ворсклою» з рахунком 2:0 у матчі 19-го туру Першої ліги.

Рахунок у зустрічі було відкрито одразу після перерви: на 48-й хвилині Іродовський реалізував пенальті, призначений за фол проти Нехтія.

Остаточну крапку у матчі на 69-й хвилині поставив Сейтхалілов, який скористався помилкою голкіпера Лавути та відправив м’яч у порожні ворота.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами, однак реалізувати їх не змогли. «Металург» активніше розпочав гру, тоді як «Ворскла» згодом заволоділа ініціативою, але без суттєвої гостроти біля воріт суперника. На 42-й хвилині матч було перервано через повітряну тривогу, після чого гра відновилася із затримкою.

Після пропущеного м’яча полтавці більше контролювали м’яч, однак не створили реальних загроз воротам Байди. Брак швидкості та креативу в атаці не дозволив полтавцям відігратися.

Ця перемога дозволила «Металургу», який завершив минулий рік на останньому місці, здобути важливі три очки у боротьбі за виживання.

“Металург” – “Ворскла” 2:0

Голи: Іродовський, 48, пен, Сейтхалілов, 69

“Металург” (стартовий склад): Байда – Ізотов, Рудавський, Юречко, Бандуров, Місанов, Кіріченко, Іродовський, Ворона, Сейтхалілов, Борисенко

“Ворскла” (стартовий склад): Лавута – Дмитрук, Шершень, Чібуезе, Дворовенко, Пріхна, Червак, Войцеховський, Семотюк, Андрущенко, Буренко

Читайте також: Полтавець Олександр Хижняк розпочав кар’єру в професійному боксі з перемоги

Головне

Дивитись усі