Жіноча «Ворскла» посіла третє місце у Вищій лізі України

Жіноча команда полтавської «Ворскли» завершила сезон Вищої ліги України 2025/26 на третій позиції, здобувши «бронзу» чемпіонату. Тепер «Ворскла» позмагається у кваліфікації Кубка Європи.

21 травня у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбувся заключний матч турніру. Полтавки на власному полі поступилися ковалівському «Колосу» з рахунком 0:4.

Господарки поля провели рівний перший тайм, який завершився без забитих м’ячів, однак у другій половині гри пропустили чотири голи. Рахунок було відкрито на 55-й хвилині після автоголу Харченко. Надалі відзначилися Остапів (79), Котяш (84) та Семків (90).

ЖФК «Ворскла» завершила сезон із 49 очками та посіла третє місце в турнірній таблиці.

Срібні медалі виборов одеський «Сістерс» (53 очки), а чемпіоном став харківський «Металіст 1925», який набрав 69 очок. За підсумками сезону «Металіст 1925» і «Сістерс» кваліфікувалися до Ліги чемпіонів.

Читайте також: Жіночу збірну України з футболу очолила екстренерка «Ворскли» Ія Андрущак

Головне

Дивитись усі