Понад 200 вікон і 119 балконів: у Полтаві підрахували наслідки ракетного удару рф 20 червня

У Полтаві завершили перший етап ліквідації наслідків російської ракетної атаки, що сталася 20 червня. Наразі міські служби переходять до оформлення документів та актів обстеження для подальшого відновлення пошкодженого майна.

Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

За її словами, фахівці Департаменту соціального захисту населення обстежили 168 постраждалих домогосподарств, у яких проживають 299 людей. Загалом зафіксовано пошкодження у 37 житлових будинках.

Серед основних пошкоджень:

  • 206 вікон;
  • 119 балконних блоків та лоджій;
  • 19 вхідних дверей;
  • 13 міжкімнатних дверей;
  • 12 стін;
  • 11 стель;
  • 4 покрівель.

Також пошкоджень зазнали господарські будівлі.

Упродовж кількох діб після удару на місці працювали рятувальні, комунальні та соціальні служби. Вони проводили обстеження пошкодженого житла, допомагали мешканцям із тимчасовим закриттям вікон, прибирали території та координували надання допомоги постраждалим.

Мешканців забезпечили матеріалами для виконання першочергових ремонтних робіт. До ліквідації наслідків також долучилися гуманітарні організації та волонтери.

У міській раді закликали власників пошкодженого житла, які ще не пройшли обстеження, звернутися до міської оперативної служби 15-80: 067-158-15-80 або 066-286-58-87.

Нагадаємо, удар по Полтаві російські війська завдали ввечері 20 червня, застосувавши дві балістичні ракети типу «Іскандер-М». Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави. Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки.

Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна людина померла в лікарні.

У міських лікарнях Полтави продовжують лікування семеро постраждалих. Наразі у реанімації залишаються двоє дітей. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. 

Головне

Дивитись усі