У міських лікарнях Полтави станом на сьогодні продовжують стаціонарне лікування шестеро постраждалих внаслідок російського ракетного удару по місту 20 червня. Усі діти, які перебували в реанімації, переведені до профільних відділень.
Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
За її словами, двоє дітей наразі перебувають у травматологічному відділенні, ще двоє проходять лікування в хірургічному відділенні. Одну дитину виписали додому у задовільному стані.
Також у стаціонарах залишаються двоє дорослих постраждалих. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.
Напередодні в міських лікарнях перебували семеро постраждалих, серед яких було п’ятеро дітей і двоє дорослих. Тоді двоє дітей залишалися в реанімаційному відділенні. За останню добу їх перевели до профільних відділень, а одну дитину виписали додому.
У міській владі зазначають, що медичні заклади забезпечені всім необхідним для лікування пацієнтів. Лікарі продовжують надавати постраждалим необхідну медичну допомогу.
Нагадаємо, удар по Полтаві російські війська завдали ввечері 20 червня, застосувавши дві балістичні ракети типу «Іскандер-М».
Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна людина померла в лікарні.
Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави. Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки.
Наразі фахівці Департаменту соціального захисту населення обстежили 168 постраждалих домогосподарств. Загалом зафіксовано пошкодження у 37 житлових будинках. Серед основних пошкоджень: 206 вікон; 119 балконних блоків та лоджій; 19 вхідних дверей; 13 міжкімнатних дверей; 12 стін; 11 стель; 4 покрівель. Також пошкоджень зазнали господарські будівлі.
Читайте також: Полтавський район під атакою: безпілотники влучили в промислове підприємство
