На Полтавщині з нетверезих водіїв стягнули понад 14 мільйонів гривень штрафів

За перші чотири місяці 2026 року до державного бюджету надійшло понад 14 мільйонів гривень штрафів за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, стягнутих на Полтавщині.

Про це повідомили у Сумському міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

Загалом у межах Сумського міжрегіонального управління, яке охоплює Полтавську, Сумську та Чернігівську області, за цей період державні виконавці забезпечили надходження майже 48 мільйонів гривень штрафних коштів за порушення, пов’язані з нетверезим керуванням.

Серед регіонів показники розподілилися так:

  • Полтавщина — понад 14 мільйонів гривень;
  • Сумщина — більше 17 мільйонів гривень;
  • Чернігівщина — 16 мільйонів гривень.

У Міністерстві юстиції наголошують, що керування транспортом у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під впливом препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції, залишається одним із найнебезпечніших порушень правил дорожнього руху. Нехтування встановленими вимогами може мати серйозні наслідки та призвести до цивільної, адміністративної або кримінальної відповідальності.

Читайте також: У Полтаві зупинили водія BMW з ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування

Головне

Дивитись усі