У Кременчуці для закладів загальної середньої освіти планують придбати генератори. На ці потреби зі Стабілізаційного фонду Кременчуцької громади передбачено 11,25 млн грн.
Про це повідомляє «Кременчук Офіційний».
Згідно з інформацією, генератори забезпечать безперебійну роботу харчоблоків, щоб учні могли отримувати гаряче харчування навіть під час відключень електроенергії, а також дозволять підтримувати освітній процес і освітлення навчальних класів у будь-яких умовах.
У грудні 2022 року департамент освіти Полтави вже купував генератори, але згодом виявилося, що їх використання було ускладнене обмеженнями на зберігання пального у навчальних закладах, а потужності не завжди вистачало навіть для вентиляції в укриттях.
Читайте також: На Полтавщині запустили першу когенераційну установку потужністю 1 МВт
