У Полтаві відзначили спортсменів Комунального закладу «Полтавська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2», які продемонстрували високі результати на Чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 2025–2026 серед юнаків та дівчат 2009–2013 років народження.
Почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради юним волейболістам та їхнім тренерам вручив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.
Нагороди спортсмени отримали за високі спортивні досягнення, наполегливість, волю до перемоги, популяризацію здорового способу життя та внесок у розвиток фізичної культури і спорту.
Юнаки 2010 року народження стали бронзовими призерами Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Фінальний етап змагань проходив з 28 квітня до 3 травня у місті Хирів.
Також дівчата 2009 року народження у складі збірної команди Полтавської області здобули срібні нагороди Чемпіонату України. Змагання відбувалися з 19 по 24 квітня в Івано-Франківську.
Досягнення полтавських спортсменів підтвердили високий рівень підготовки вихованців спортивної школи та їхню конкурентоспроможність на всеукраїнському рівні.
Читайте також: Полтавські ліцеїсти перемогли на обласному етапі «Пліч-о-пліч» з волейболу
